Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля KOLBENSCHMIDT 50014525
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612240-01-Т2
796 ₴
597 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 112 мм; Ширина - 80 мм; Внутрішній діаметр - 335 мм; Зовнішній діаметр - 119 мм
Довжина - 112 мм; Ширина - 80 мм; Внутрішній діаметр - 335 мм; Зовнішній діаметр - 119 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014525 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Внутрішній діаметр | 335 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014525 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014525 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ C-CLASS купе (C204) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴

