Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Mahle LX1573
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 640403-01-Т2
911 ₴
683 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
MAHLE LX1573 - Повітряний фільтр
Ширина - 227 мм
Висота - 42.1 мм
Висота 1 - 42.1 мм
Довжина - 418 мм
Виконання фільтра - фільтр-патрон
Повітряні фільтри MAHLE - це якісні та надійні фільтри.
Повітряний фільтр MAHLE очищає повітря; що надходить в камери згоряння від пилу та іншого дрібного бруду; чим захищає двигун від абразивного впливу.
Повітряні фільтри MAHLE відповідають високим стандартам якості компаній-виробників автомобілів.
Також слід пам'ятати; що для ідеальної роботи фільтра потрібно його своєчасно замінювати відповідно до зазначених виробником автомобіля термінами.
Вся продукція MAHLE проходить суворий контроль якості.
Технічні параметри:
MAHLE LX1573 - Повітряний фільтр
Ширина - 227 мм
Висота - 42.1 мм
Висота 1 - 42.1 мм
Довжина - 418 мм
Виконання фільтра - фільтр-патрон
Повітряні фільтри MAHLE - це якісні та надійні фільтри.
Повітряний фільтр MAHLE очищає повітря; що надходить в камери згоряння від пилу та іншого дрібного бруду; чим захищає двигун від абразивного впливу.
Повітряні фільтри MAHLE відповідають високим стандартам якості компаній-виробників автомобілів.
Також слід пам'ятати; що для ідеальної роботи фільтра потрібно його своєчасно замінювати відповідно до зазначених виробником автомобіля термінами.
Вся продукція MAHLE проходить суворий контроль якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1573 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 42.1 мм |
| Довжина | 418 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX1573 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виконання фільтра | панельний |
| Мoдель | LX1573 |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴

