Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Mann C26168
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 532559-01-Т2
801 ₴
601 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Фільтр повітряний
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C26168 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | C26168 |
| Вживаність | vw passat b5.5 variant (3b6) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴

