Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.185.00
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612272-01-Т2
484 ₴
363 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 335 мм; Ширина - 101 мм; Висота - 46 мм
Довжина - 335 мм; Ширина - 101 мм; Висота - 46 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.185.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.185.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.185.00 |
| Вживаність | G_) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴

