Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Valeo 585420
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612322-01-Т2
611 ₴
458 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 292 мм; Ширина - 176;5 мм; Висота - 70 мм
Довжина - 292 мм; Ширина - 176;5 мм; Висота - 70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585420 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585420 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585420 |
| Вживаність | N |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴

