Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Фільтр салону Denso DCF463P
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419273-01-Т2
441 ₴
331 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
AUDI A4 (8E; B6/7) (00-08); A6 (4B; C5) (97-05); ALLROAD (4BH) (00-05); SEAT EXEO (3R) (08-)
AUDI A4 (8E; B6/7) (00-08); A6 (4B; C5) (97-05); ALLROAD (4BH) (00-05); SEAT EXEO (3R) (08-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF463P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Exeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF463P |
| Висота | 31 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 297 мм |
| Мoдель | DCF463P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴

