-25%Духова шафа Beko BBIE12100XC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 690932-01-Т2
14 183 ₴
10 637 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Стінки з самоочищенням
Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки; усі жирні плями; які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ; тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки; що і полегшує догляд за духовою шафою.
Повний контроль усього; що відбувається всередині
Потрібно перевірити; як готується ваша страва; але ви не хочете відчиняти дверцята; щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи; тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її; щоб контролювати процес приготування.
Міцні дверцята; що витримують важкий посуд
Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22;5 кг. Це на 20 % більше; ніж у стандартній духовій шафі; тож ви можете спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята; щоб перевести подих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 27.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BBIE12100XC |
| Внутрішнє покриття | чорна емаль |
| Габарити | 5 х 66 х 66 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додаткові функції | нижній нагрів |
| Кількість програм | 6 |
| Мoдель | BBIE12100XC |
| Обсяг | 66 л |
| Особливості | Таймер |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59-60 x 56 x 55 см |
| Система очищення | каталітична |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | з конфіскацією |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Управління | Механічне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 10 637 ₴





