Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%6 днів
Фільтр салону HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340409
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 532875-01-Т2
417 ₴
313 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Сал
онний фільтр JAKOPARTS J1340409 має відмінну сумісність з відомими марками автомобілів. Форма і габарити даної моделі відповідають оригінальної деталі; що дозволяє безпроблемно встановити салонний фільтр в посадочне місце автомобіля. Салонний фільтр J1340409 виготовляється відповідно до сучасних вимог і передових технологій; все це підтверджено відповідними сертифікатами якості продукту. Досягати максимальної ефективності протягом усього терміну експлуатації дозволяють перевірені; високоякісні видаткові матеріали; які використовуються у виробництві. Купуючи салонні фільтри JAKOPARTS; ви отримуєте продукцію високої якості за вигідною ціною. Своєчасна заміна салонного фільтра сприяє видаленню неприємних запахів з системи кондиціонування і дозволяє знижувати запотівання скла в холодну погоду; а також захистить дихальну систему водія і пасажирів.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340409 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340409 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 180 мм |
| Мoдель | J1340409 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 179 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴


