Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Набір інструментів Tolsen головок торцевих 1/4" 14 предметів "ПРОФІ" (15150)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 370271-01-Т2
908 ₴
681 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Призначення - автомобільний; кількість інструментів - 14 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15150 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 72 шт |
| Кількість інструментів | 14 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 12 шт |
| Комплект зібраний у | блістер |
| Комплектація набору | торцеві головки |
| Мoдель | головок торцевих 1/4" 14 передм. "ПРОФІ" |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри торцевих головок | 9 |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | напівпрофесійні |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴

