Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Фігурка Lanka Novelties Комодський варан , 28 см (21675)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 546249-01-Т2
469 ₴
352 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Надзвичайно деталізовані латексні іграшки від молодої компанії зі Шрі-Ланки –Ланка Новелтіс!
Всі тварини мають абсолютно автентичне забарвлення і текстуру - здається; ніби торкаєшся справжнього крокодила; ящірки; жаби або динозавра; але при цьому торкатися їх неймовірно приємно!
Таке відчуття дає натуральний латекс; з якого виготовлені всі іграшки. Вони наповнені м'якою бавовною; без додавання хімікатів та повністю безпечні для дітей. Все зроблено вручну; навіть фарбування. Для кращої стійкості в іграшках є дротяний каркас.
Хто хотів собі справжню ящірку; крокодила чи динозавра? Ось вони – як живі!
Розміри (ВхШхГ): 15*10*42 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21675 |
| Вид | фігурка |
| Висота | 15 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Комплектація | 1 фігурка |
| Матеріал | Латекс |
| Мoдель | 28 см |
| Особливості | для кращої стійкості в іграшці є дротовий каркас |
| Стать | для всієї родини |
| Виробник | Lanka Novelties |
| Розмір упаковки | 42 х 15 х 10 см |
| Серія | Lanka Novelties |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | фігурки тварин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴

