Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Свердло Tolsen по бетону 12.0х151 мм (75513)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 373713-01-Т2
156 ₴
117 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Робочий матеріал (застосування) - бетон; камінь; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 12; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75513 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | карбідний наконечник |
| Мoдель | для бетону 12.0х151 мм |
| Загальна довжина свердла | 150 мм |
| Робоча довжина свердла | 101 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | камінь |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴

