Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Пластина для фрезера 235x120x8мм зі змінними кільцями, алюмінієва
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 805569-04-Т2
651 ₴
488 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Опис Пластини для фрезера 235x120x8мм зі змінними кільцями; алюмінієвою
Багатофункціональна алюмінієва пластина для забезпечення міцної; плоскої та рівної монтажної поверхні для фрезера. Зробить роботу з ручним фрезером комфортнішою й безпечнішою. А також дасть змогу переміщати деталь щодо закріпленої фрези; а не сам ручний фрезер.
Платформа обладнана отвором зі сходинкою для встановлення фрез різних діаметрів. У цьому отворі фіксуються гвинтами пластикові кільця; які легко вставляються і витягуються з посадкового заглиблення.
Характеристики:
- Зручна втулка з центральним отвором для вирівнювання маршрутизатора
- Прямокутний отвір для верхнього підшипника
- Подвійні шкали для легкого вирівнювання упору та утримання його під прямим кутом до стільниці
- Дасть змогу точно свердлити та легко встановлювати будь-який фрезер
- Дасть змогу монтувати практично будь-який фрезер як до стола; так і в саморобних фрезерних столах
- Пластина має попередньо просвердлені кріпильні отвори та отвори під "мікроліфт"
- Спосіб фіксації до столу: 4 гвинти з потайною головкою
- Діаметр посадкового місця під вкладка (кільця): 58/42 мм
- Глибина сходинка: 5 мм
- Розміткова шкала: двостороння 80 мм (40 + 40 мм)
- Діаметри змінних кільців: 7; 13; 25; 31 мм
- Матеріал: пластина — алюмінієвий сплав; кільця — пластик
- Розмір пластини: 235 х 120 х 8 мм
- Відстань отворів кріплення: 215 х 100 мм
- Вага комплекту: 470 г
Комплектація:
- Пластина для вставки столу фрезера
- Змінні кільця зі вставками маршрутизатора — 4 шт.
- Комплект кріпильних гвинтів
- Напрямна копіювальна втулка для пластини
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Виробник у праві змінити комплектацію без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни; внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 470 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр посадкового місця під вкладка (кільця) | 58/42 мм |
| Діаметри змінних кільців | 7, 13, 25, 31 мм |
| Доставка/ Оплата | Відсилання великогабаритних товарів і товарів вартістю до 200 грн. здійснюється за передоплатою в частковому або повному об'ємі. Термін доставки 2 робочих дні |
| Матеріал | пластина — алюмінієвий сплав, кільця — пластик |
| Розмір пластини | 235 х 120 х 8 мм |
| Відстань отворів кріплення | 215 х 100 мм |
| Спосіб фіксації до столу | 4 гвинти з потайною головкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴

