Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%7 днів
Гальмівні колодки Bosch 0 986 424 507
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 609456-01-Т2
2 116 ₴
1 481 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Товщина - 19.2 мм; Висота - 59.1 мм; 63.6 мм; Довжина - 156;4 мм
Товщина - 19.2 мм; Висота - 59.1 мм; 63.6 мм; Довжина - 156;4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 507 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Гальмівні колодки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 507 |
| Висота | 63.6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 424 507 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Товщина | 19.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 481 ₴





