Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Набір інструментів Toptul дюймових 1/4" 18од. 3/16"-9/16" (GCAD1813)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 326646-01-Т2
3 057 ₴
2 293 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Призначення - автомобільний; кількість інструментів - 18 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GCAD1813 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина торцевих головок | подовжена |
| Кількість інструментів | 18 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 10 шт |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | подовжувач |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | дюймових 1/4" 18од. 3/16"-9/16" |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2" |
| Розмірність торцевих головок | дюймова |
| Розміри торцевих головок | 1/2" x подовжена 9/32" |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | професійний |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | дванадцятигранник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 293 ₴

