Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Рюкзак для ноутбука RivaCase 17.3" 8461 Tegel, Black (8461Black)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 474291-01-Т2
2 733 ₴
2 050 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Рекомендований розмір ноутбуку - 17.3"; Матеріал - поліестер; розміри загальні - 310x170x460 мм; Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8461Black |
| Внутрішня висота під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 290 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | black |
| Розміри загальні | 310x170x460 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴










