Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Набір інструментів Toptul комбінований 1/2" 38од. (дюйм+метр.) (GCAD3803)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 326614-01-Т2
7 433 ₴
5 575 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Призначення - автомобільний; кількість інструментів - 38
Призначення - автомобільний; кількість інструментів - 38
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GCAD3803 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 36 шт |
| Кількість інструментів | 38 |
| Кількість торцевих головок в наборі | 33 шт |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | подовжувач |
| Матеріал кейса/лотка | метал |
| Мoдель | комбінований 1/2" 38од. (дюйм +метр.) |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри воротков | 1/2": рукоять з шарніром 380 мм |
| Розміри торцевих головок | 1/2" х 9/16" |
| Розміри подовжувачів | 1/2": 75мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | професійний |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 575 ₴

