Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' SB-115 Black (SB-115)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 038410-01-Т2
432 ₴
324 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6 '' Black (SB-115) виготовлена з матеріалу Nylon 1680D FTX TM; високоміцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності; який забезпечить вашого ноутбука і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу.Завдяки поліуретановим покриттям; сумка для ноутбука Grand-X 15.6 '' Black (SB-115) надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Додатковий захист створюють 8 мм вставки з обох сторін сумки. Сумка досить містка; крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна; ніж її аналоги з поліестеру; при цьому більш зносостійка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SB-115 |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6'' SB-115 Black |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴




