Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 dark blue (8035darkblue)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 040209-01-Т2
1 025 ₴
769 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8035 dark blue стане вашим надійним супутником у будь-якому пересуванні. Ця класична сумка ідеально підходить для перенесення ноутбуків з діагоналлю до 15.6 дюймів; що забезпечується оптимальними розмірами внутрішнього відділення: ширина - 400 мм; висота - 285 мм.
Виготовлена з міцного поліестеру; сумка забезпечує довговічність та захист вашого електронного пристрою від випадкових ударів; подряпин; пилу та вологи. Якість матеріалу підкреслює її стійкість до зносу та зберігає презентабельний вигляд на тривалий час.
Темно-синій колір надає виробу елегантності та універсальності; підходячи як для ділового; так і для casual стилю. Регульований; знімний плечовий ремінь забезпечує максимальний комфорт при перенесенні; а якісна фурнітура доповнює загальний зовнішній вигляд.
Зовнішня кишеня ідеальна для документів формату А4; а внутрішні відділення спеціально розроблені для зберігання аксесуарів та CD-дисків. Легка вага сумки; всього 0.39 кг; робить її практично непомітною при носінні; що додає ще одного плюса цій моделі. Оберіть сумку RivaCase 8035 і насолоджуйтеся бездоганністю кожної деталі!
Виготовлена з міцного поліестеру; сумка забезпечує довговічність та захист вашого електронного пристрою від випадкових ударів; подряпин; пилу та вологи. Якість матеріалу підкреслює її стійкість до зносу та зберігає презентабельний вигляд на тривалий час.
Темно-синій колір надає виробу елегантності та універсальності; підходячи як для ділового; так і для casual стилю. Регульований; знімний плечовий ремінь забезпечує максимальний комфорт при перенесенні; а якісна фурнітура доповнює загальний зовнішній вигляд.
Зовнішня кишеня ідеальна для документів формату А4; а внутрішні відділення спеціально розроблені для зберігання аксесуарів та CD-дисків. Легка вага сумки; всього 0.39 кг; робить її практично непомітною при носінні; що додає ще одного плюса цій моделі. Оберіть сумку RivaCase 8035 і насолоджуйтеся бездоганністю кожної деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8035darkblue |
| Вага | 0.39 кг |
| Зовнішні розміри | 410x290x55 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8035 dark blue |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴



