Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8630 Red (8630Red)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037347-01-Т2
1 748 ₴
1 311 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8630 Red (8630Red) поєднує в собі елегантність класичного стилю та енергійність молодіжного дизайну. Цей аксесуар від RivaCase створений для тих; хто цінує практичність і стиль. Виготовлена з високоякісного водовідштовхуючого поліестеру; сумка чудово захищає ваш ноутбук від примх погоди; пилу та випадкових пошкоджень.
Спеціально призначена для ноутбуків з діагоналлю до 15.6"; вона забезпечує відмінну сумісність з популярними моделями; а внутрішні розміри сумки; 390 мм завширшки і 285 мм заввишки; гарантують бездоганну посадку. Її легкість — всього 0.635 кг — робить сумку зручною супутницею в будь-якій поїздці.
Сумка має не лише основне відділення для ноутбука; але й додаткові відділення для планшетів до 10;1 дюйма; документів та аксесуарів; що значно підвищує її функціональність. Завдяки регульованому; знімному плечовому ременю і надійним ручкам; ви зможете з легкістю носити цю стильну сумку кожного дня. Яскравий червоний колір сумки стане акцентом у вашому образі; додаючи впевненості та енергії.
Спеціально призначена для ноутбуків з діагоналлю до 15.6"; вона забезпечує відмінну сумісність з популярними моделями; а внутрішні розміри сумки; 390 мм завширшки і 285 мм заввишки; гарантують бездоганну посадку. Її легкість — всього 0.635 кг — робить сумку зручною супутницею в будь-якій поїздці.
Сумка має не лише основне відділення для ноутбука; але й додаткові відділення для планшетів до 10;1 дюйма; документів та аксесуарів; що значно підвищує її функціональність. Завдяки регульованому; знімному плечовому ременю і надійним ручкам; ви зможете з легкістю носити цю стильну сумку кожного дня. Яскравий червоний колір сумки стане акцентом у вашому образі; додаючи впевненості та енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8630Red |
| Вага | 0.635 кг |
| Зовнішні розміри | 405х295х60 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8630 Red |
| Призначення | молодіжні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴







