Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 369094-01-Т2
876 ₴
657 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black) є ідеальним вибором для тих; хто цінує стиль; функціональність та надійність. Сучасний дизайн в класичному чорному кольорі робить цю сумку універсальною; підходячи як для ділових зустрічей; так і для щоденного використання. Зроблена з високоякісного поліестеру; вона забезпечує відмінний захист вашого ноутбука від випадкових ушкоджень; пилу та вологи.
Ця модель розрахована на ноутбуки з діагоналлю до 15.6 дюймів; з внутрішніми розмірами 400 мм в ширину і 285 мм у висоту; що дозволяє зручно розмістити пристрій всередині. Товсті стінки сумки оберігають техніку від можливих ударів та подряпин.
Особливості сумки включають в себе переднє відділення на блискавці; призначене для смартфона і аксесуарів. Подвійна застібка-блискавка забезпечує легкий доступ до вмісту; а знімний плечовий ремінь дозволяє носити сумку найбільш комфортним для вас способом. З вагою всього 0.47 кг; її легко транспортувати; що робить будь-яку подорож приємною та безтурботною.
RivaCase 8037 - це комбінація витонченості та довговічності; що ідеально підійде як професіоналам; так і студентам; які шукають надійний захист для своїх пристроїв; не жертвуючи при цьому стилем.
Ця модель розрахована на ноутбуки з діагоналлю до 15.6 дюймів; з внутрішніми розмірами 400 мм в ширину і 285 мм у висоту; що дозволяє зручно розмістити пристрій всередині. Товсті стінки сумки оберігають техніку від можливих ударів та подряпин.
Особливості сумки включають в себе переднє відділення на блискавці; призначене для смартфона і аксесуарів. Подвійна застібка-блискавка забезпечує легкий доступ до вмісту; а знімний плечовий ремінь дозволяє носити сумку найбільш комфортним для вас способом. З вагою всього 0.47 кг; її легко транспортувати; що робить будь-яку подорож приємною та безтурботною.
RivaCase 8037 - це комбінація витонченості та довговічності; що ідеально підійде як професіоналам; так і студентам; які шукають надійний захист для своїх пристроїв; не жертвуючи при цьому стилем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8037Black |
| Вага | 0.47 кг |
| Зовнішні розміри | 420x290x55 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8037 Black |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴








