Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Grey (8231Grey)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037338-01-Т2
1 372 ₴
1 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8231 Grey (8231Grey) - це стильний і практичний аксесуар; який розроблений спеціально для сучасних професіоналів. Виконана з високоякісного та зносостійкого поліестеру; вона забезпечує надійний захист вашого ноутбука від пошкоджень; вологи та перепадів температур. Завдяки сірому кольору; цей аксесуар ідеально доповнить ваш діловий стиль.
Основне відділення здатне вмістити ноутбуки з діагоналлю до 15.6 дюймів; а внутрішні розміри; ширина 385 мм і висота 265 мм; ідеально підходять для комфортного розміщення пристрою. Легка конструкція вагою лише 0.58 кг не обтяжуватиме вас під час подорожей. Для вашої зручності сумка оснащена подвійною блискавкою; що забезпечує швидкий і легкий доступ до ваших пристроїв.
Завдяки зручним ручкам і регульованому плечовому ременю з м'якою накладкою; ви зможете носити цю сумку як в руках; так і на плечі; залишаючи руки вільними для інших важливих завдань. Сумка має переднє відділення з кишенями для мобільного телефону; авторучок і необхідних аксесуарів для ноутбука; а також два додаткових зовнішніх відділення; які допоможуть вам тримати все на своїх місцях.
Купуючи сумку RivaCase 15.6" 8231 Grey; ви отримуєте не лише надійний засіб для транспортування ноутбука; але й елегантний та функціональний аксесуар; який стане незамінним у вашому повсякденному житті. Оцініть переваги цього високоякісного виробу і будьте впевнені у безпеці вашого технічного обладнання!
Основне відділення здатне вмістити ноутбуки з діагоналлю до 15.6 дюймів; а внутрішні розміри; ширина 385 мм і висота 265 мм; ідеально підходять для комфортного розміщення пристрою. Легка конструкція вагою лише 0.58 кг не обтяжуватиме вас під час подорожей. Для вашої зручності сумка оснащена подвійною блискавкою; що забезпечує швидкий і легкий доступ до ваших пристроїв.
Завдяки зручним ручкам і регульованому плечовому ременю з м'якою накладкою; ви зможете носити цю сумку як в руках; так і на плечі; залишаючи руки вільними для інших важливих завдань. Сумка має переднє відділення з кишенями для мобільного телефону; авторучок і необхідних аксесуарів для ноутбука; а також два додаткових зовнішніх відділення; які допоможуть вам тримати все на своїх місцях.
Купуючи сумку RivaCase 15.6" 8231 Grey; ви отримуєте не лише надійний засіб для транспортування ноутбука; але й елегантний та функціональний аксесуар; який стане незамінним у вашому повсякденному житті. Оцініть переваги цього високоякісного виробу і будьте впевнені у безпеці вашого технічного обладнання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8231Grey |
| Вага | 0.58 кг |
| Зовнішні розміри | 395х295х70 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8231 Grey |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴



