Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8991 PU Black (8991PUBlack)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 368317-01-Т2
2 740 ₴
2 055 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8991 PU Black (8991PUBlack) — це стильне рішення для сучасних професіоналок та студенток; які цінують якість і функціональність. Виконана з міцного поліуретану; ця сумка забезпечує надійний захист вашого ноутбука від випадкових ударів; подряпин; пилу та вологи. Вона спеціально розроблена для пристроїв з екраном до 15.6 дюймів і має ущільнені стінки та ремінь для безпечної фіксації.
Вражаючи своїм дизайном; сумка також пропонує унікальні функції для максимальної практичності. Просторе основне відділення легко вміщує ноутбук; а додаткові кишені; зокрема одна на блискавці; дозволяють зручно організувати аксесуари; планшет до 10.1 дюймів і документи. Зовнішня кишеня на магнітній застібці — ідеальне місце для швидкого доступу до документів чи смартфона.
Яскрава червона підкладка допомагає легко знайти необхідні речі всередині; додаючи кольору до вашого стилю. Оригінальна фурнітура та подовжені ручки підкреслюють витонченість та роблять носіння зручним — як в руках; так і на плечі. Цей аксесуар стане не лише практичним доповненням до вашого образу; а й вірним помічником у будь-яких повсякденних справах.
Вражаючи своїм дизайном; сумка також пропонує унікальні функції для максимальної практичності. Просторе основне відділення легко вміщує ноутбук; а додаткові кишені; зокрема одна на блискавці; дозволяють зручно організувати аксесуари; планшет до 10.1 дюймів і документи. Зовнішня кишеня на магнітній застібці — ідеальне місце для швидкого доступу до документів чи смартфона.
Яскрава червона підкладка допомагає легко знайти необхідні речі всередині; додаючи кольору до вашого стилю. Оригінальна фурнітура та подовжені ручки підкреслюють витонченість та роблять носіння зручним — як в руках; так і на плечі. Цей аксесуар стане не лише практичним доповненням до вашого образу; а й вірним помічником у будь-яких повсякденних справах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8991PUBlack |
| Зовнішні розміри | 450x300x110 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" 8991 PU Black |
| Особливості | ремені для фіксації ноутбука |
| Призначення | жіночі |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 055 ₴










