Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Кельма Tolsen крапля 200 мм Ерго ручка (41053)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 403536-01-Т2
213 ₴
160 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип інструмента - штукатурна; Форма - краплеподібна; 200 мм; 75 мм; метал; пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41053 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | капля 200 мм Ерго ручка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип інструменту | штукатурна |
| Форма | Краплеподібна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

