Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Автомобільний зйомник Toptul для поршневих кілець 50-100мм L215мм (JABA0510)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 372471-01-Т2
1 217 ₴
852 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - для поршневих кілець; 215 мм
Тип - для поршневих кілець; 215 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JABA0510 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | для поршневих кілець 50-100 мм |
| Мoдель | для поршневих кілець 50-100 мм L215 мм |
| Розмір | 215 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | для поршневих кілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴

