Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Органайзер для проводів Topex 200 x 2.0 см (79R273)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 495938-01-Т2
364 ₴
255 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Спіральний органайзер для проводів TOPEX довжиною 200 см. Допомагає скріпити шнури живлення так; щоб привести їх у порядок і забезпечити безпеку. Допомагає приховати дроти позаду письмового столу або комода. Провід збирається в пучок за допомогою пластмасової спіралі. Зібрані таким чином дроти займають менше місця і не припадають пилом. Зручний при укладанні. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 79R273 |
| Вид | спіраль |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Мoдель | 200 x 2.0 см |
| Розміри | 2000 х 20 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

