Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%6 днів
Викрутка Toptul вороток 1/4" 150мм (CAIA0815)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 551849-01-Т2
165 ₴
124 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вороток-викрутка TOPTUL
- Додатковий отвір під квадрат 1/4" у верхній частині рукоятки для збільшення важеля.
- Сатинове покриття
- Відповідає стандарту DIN3122
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAIA0815 |
| Вид | стандартна (фіксована) |
| Вид наконечника викрутки/біт | квадрат 1/4" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість викруток, шт. | 1 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Мoдель | вороток 1/4" 150 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | викрутка-тримач біт |
| Форма рукоятки | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴


