Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Болторіз Tolsen 450 мм (10243)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 370832-01-Т2
953 ₴
667 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Діаметр різу - до 6 мм; Довжина - 450 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10243 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр реза | до 6 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | 450 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴

