Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP9146
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419651-01-Т2
443 ₴
332 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
AUDI A3 II 1.9TDI; 2.0TDI; SEAT ALTEA; TOLEDO III 1.9TDI; 2.0TDI; SKODA OCTAVIA II 1.9TDI; 2.0TDI; VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Altea, Octavia, A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9146 |
| Висота | 58 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 147 мм |
| Мoдель | WP9146 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 273 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴

