Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%6 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP9302
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419671-01-Т2
359 ₴
269 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
HYUNDAI TUCSON; KIA CARENS II; SPORTAGE II
HYUNDAI TUCSON; KIA CARENS II; SPORTAGE II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Carens |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9302 |
| Висота | 17 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 226 мм |
| Мoдель | WP9302 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 203 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴

