Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP2102
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419592-01-Т2
301 ₴
226 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
HYUNDAI SOLARIS; KIA RIO III
HYUNDAI SOLARIS; KIA RIO III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | 2102 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2102 |
| Висота | 15 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 210 мм |
| Мoдель | WP2102 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴

