Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%6 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP2090
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419589-01-Т2
275 ₴
206 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
CHRYSLER YPSILON; FIAT 500 II; PANDA III; LANCIA YPSILON II
CHRYSLER YPSILON; FIAT 500 II; PANDA III; LANCIA YPSILON II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2090 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 195 мм |
| Мoдель | WP2090 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴

