Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск FERODO DDF2612C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451751-01-Т2
5 871 ₴
4 110 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF2612C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF2612C |
| Вага | 43 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | DDF2612C |
| Вживаність | MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110 ₴


