Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск Brembo 08.C172.10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 440115-01-Т2
4 191 ₴
2 934 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.C172.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08.C172.10 |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 08.C172.10 |
| Вживаність | FB) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 934 ₴


