Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
Гальмівний барабан Bosch 0 986 477 149
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439573-01-Т2
3 726 ₴
2 608 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Кількість кріпильних отворів - 4; Висота - 92;5 мм
Кількість кріпильних отворів - 4; Висота - 92;5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 149 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 149 |
| Внутрішня висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 92 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мoдель | 0 986 477 149 |
| Зовнішній діаметр | 243 мм |
| Вживаність | FUSION (JU_)MAZDA 2 (DY) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 608 ₴

