Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
Гальмівний барабан LPR 7D0137
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439589-01-Т2
1 401 ₴
981 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Вісь - задня; Opel; Vauxhall; Кількість кріпильних отворів - 4; 1; Діаметр - 200 мм; Висота - 56 мм
Вісь - задня; Opel; Vauxhall; Кількість кріпильних отворів - 4; 1; Діаметр - 200 мм; Висота - 56 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7D0137 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 56 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7D0137 |
| Внутрішня висота | 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 200 мм |
| Діаметр фаскі | 57 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Vauxhall |
| Мoдель | 7D0137 |
| Ось | задня |
| Вживаність | k |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴

