Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск Brembo 08.B348.41
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 440105-01-Т2
5 409 ₴
3 786 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Brembo 08.B348.41 призначений для монтажу на задній міст автомобіля. Має 5 отворів для монтажу.
Параметри гальмівного диска:
- Діаметр: 295 мм
- Загальна висота (A): 44 мм
- Діаметр центрального отвору (B): 67 мм
- Товщина (TH): 10 мм
- Мінімальна товщина: 8;3 мм
Дана модель має ряд незаперечних переваг перед конкурентами. Також вигідно відрізняється від барабанних аналогів. Серед основних плюсів гальмівних дисків бренду Brembo можна виділити:
- В результаті перегріву дискові системи не втрачають свою гальмівну здатність завдяки тому; що вони набагато краще і швидше охолоджуються
- Надають більш високий опір бруду і воді; ніж їх аналоги
- Технічне обслуговування та заміна гальмівних дисків потрібні набагато рідше; ніж барабанним системам
- Мають вищу поверхню тертя; ніж барабанні; при цьому вага і параметри у них невеликі
Гальмівні диски традиційно виготовляються з високоякісного чавуну. Даний компонент має прекрасні функціональні властивості і високий рівень зносостійкості. Також при високих температурах зберігає відмінні показники міцності і твердості. Дискові гальма піддаються механічній обробці і мають приємне співвідношення ціни і якості на українському ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.B348.41 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08.B348.41 |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мінімальна товщина | 3 мм |
| Мoдель | 08.B348.41 |
| Ось | задня |
| Вживаність | gla-class (x156)<br> |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип гальмового диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 786 ₴


