Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск Brembo 09.B498.10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 440224-01-Т2
13 626 ₴
9 538 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.B498.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 09.B498.10 |
| Зовнішній діаметр | 340 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 2 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 09.B498.10 |
| Вживаність | sfe<br> |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 538 ₴


