Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск FERODO DDF1693C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451643-01-Т2
11 634 ₴
8 144 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1693C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1693C |
| Вага | 93 кг |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | DDF1693C |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ SLS AMG Roadster (R197) |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 144 ₴


