-30%2шт, Гальмівний диск FERODO DDF2493C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451741-01-Т2
5 563 ₴
3 894 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Від якості та справності комплектуючих гальмівної системи залежить не тільки комфорт водіння; але і безпека всіх людей; що знаходяться в салоні автомобіля. Компанія FERODO спеціалізується на розробці і виробництві витратних елементів гальмівної системи автомобіля. Даний бренд є одним з лідерів на ринку завдяки відмінній якості і високої надійності деталей; за що і користується великим попитом не тільки в Україні; але і в Європі.
Гальмівний диск FERODO DDF2493C виготовлений відповідно до сучасних вимог автомобілебудування. Висока ефективність і надійність досягається завдяки просунутому процесу лиття; використанню найсучасніших металургійних технологій та нелінійної чистової обробки робочих поверхонь. Гальмівні диски FERODO успішно пройшли випробування; як на динамометричному стенді; так і на дорозі. Зовнішній і внутрішній діаметр; а також діаметр кріпильних отворів; повністю відповідають розмірам деталей встановлених на конвеєрі автозаводу; що забезпечує повну взаємозамінність. Серед переваг гальмівних дисків FERODO слід відзначити не тільки високу надійність і ефективність; але і привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF2493C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF2493C |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Suzuki |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | DDF2493C |
| Ось | задня |
| Вживаність | SUZUKI VITARA (LY) |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | невентильований |
- Ціна: 3 894 ₴


