Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск FERODO DDF1670C-1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451638-01-Т2
11 486 ₴
8 040 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1670C-1 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1670C-1 |
| Вага | 24 кг |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 0 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 30 мм |
| Мoдель | DDF1670C-1 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 040 ₴

