Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 155.3906.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 453320-01-Т2
5 251 ₴
3 676 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5; Висота - 53 мм; Товщина - 9 мм
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5; Висота - 53 мм; Товщина - 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 155.3906.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 53 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 155.3906.20 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 25 мм |
| Мoдель | 155.3906.20 |
| Вживаність | CHRYSLER PT CRUISER Кабріолет |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 676 ₴

