-30%2шт, Гальмівний диск FERODO DDF2598C-1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451746-01-Т2
16 457 ₴
11 520 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Від якості та справності комплектуючих гальмівної системи залежить не тільки комфорт водіння; але і безпека всіх людей; що знаходяться в салоні автомобіля. Компанія FERODO спеціалізується на розробці і виробництві витратних елементів гальмівної системи автомобіля. Даний бренд є одним з лідерів на ринку завдяки відмінній якості і високої надійності деталей; за що і користується великим попитом не тільки в Україні; але і в Європі.
Гальмівний диск FERODO DDF2598C-1 виготовлений відповідно до сучасних вимог автомобілебудування. Висока ефективність і надійність досягається завдяки просунутому процесу лиття; використанню найсучасніших металургійних технологій та нелінійної чистової обробки робочих поверхонь. Гальмівні диски FERODO успішно пройшли випробування; як на динамометричному стенді; так і на дорозі. Зовнішній і внутрішній діаметр; а також діаметр кріпильних отворів; повністю відповідають розмірам деталей встановлених на конвеєрі автозаводу; що забезпечує повну взаємозамінність. Серед переваг гальмівних дисків FERODO слід відзначити не тільки високу надійність і ефективність; але і привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF2598C-1 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 57 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF2598C-1 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 379 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мінімальна товщина | 32 мм |
| Мoдель | DDF2598C-1 |
| Ось | передня |
| Вживаність | 4MG)VW TOUAREG (CR7) |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | вентильований |
- Ціна: 11 520 ₴


