Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск REMSA 6494.10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 452689-01-Т2
6 643 ₴
4 650 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6494.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6494.10 |
| Вага | 42 кг. |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 70 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 6494.10 |
| Вживаність | SAAB 900 II купе |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴

