Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1363.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 453357-01-Т2
7 537 ₴
5 276 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 250.1363.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 250.1363.20 |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 21 мм |
| Мoдель | 250.1363.20 |
| Вживаність | FK) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 276 ₴

