-30%2шт, Гальмівний диск Bosch 0 986 479 419
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439885-01-Т2
5 409 ₴
3 786 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Якість Bosch: група компаній Bosch — найбільший у Європі OE/OES-виробник гальмівних дисків для легкових автомобілів. Гальмівні диски Bosch із сірого чавуну високої марки. Без шумів і вібрацій під час гальмування; а також підвищений постійний комфорт під час руху: завдяки мінімальним виробничим допускам і використанню інноваційних легованих і високовуглецевих ливарних матеріалів. Захист від корозії: завдяки інноваційним покриттям гальмівних дисків.
Bosch — провідний постачальник і фахівець у гальмівних системах; який рекомендує регулярно заміняти гальмівні диски та колодки відповідно до приписів автовиробників; а застосування мастила Bosch Superfit під час заміни дисків і колодок забезпечить комфортнішу роботу гальм; а також набагато зменшить природне спрацювання механічних компонентів гальмівної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 419 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 419 |
| Вага | 4.89 кг |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 01 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 0 986 479 419 |
| Ось | задня |
| Вживаність | rav 4 iv van (_a4_)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |
- Ціна: 3 786 ₴

