Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск Bosch 0 986 478 561
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439710-01-Т2
3 666 ₴
2 566 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 561 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів BMW 3 E36; E46 і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів; що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу; що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах; зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини; положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий; комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 561 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 561 |
| Вага | 26 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 120 мм |
| Діаметр центра | 75 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Bmw |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 478 561 |
| Ось | задня |
| Вживаність | 3 купе (E46) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 566 ₴






