Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск Bosch 0 986 479 082
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439786-01-Т2
2 786 ₴
1 950 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 082 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля; для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на передній міст. Диск вентильований і отримав 4 отвори для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
- Зовнішній діаметр 238;7 мм
- Діаметр центрування 58.5 мм
- Висота 86 мм
- Вихідна товщина диска 19.7 мм
- Мінімальна товщина 18 мм
Гальмівні диски бренду Bosch мають безліч переваг; серед яких:
- Індивідуальний підхід до вибору робочої сировини. Виробник ретельно розрахував необхідні пропорції і співвідношення основних і додаткових матеріалів; що збільшує ефективність роботи елементів. Диски мають низький рівень зносу і тривалі терміни експлуатації.
- Комфортне застосування. На етапі розробки диски проходять випробування на тестових стендах. Всі положення; отвори і вигини відповідають ОЕ-вимогам виробників. Це забезпечує тиху і надійну роботу гальмівних дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 082 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 082 |
| Вага | 3.89 кг |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 98 мм |
| Діаметр центра | 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Богдан |
| Мінімальна товщина | 18 мм |
| Мoдель | 0 986 479 082 |
| Ось | передня |
| Вживаність | GRANTA (2190_) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

