Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%6 днів
2шт, Гальмівний диск REMSA 6584.10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 452735-01-Т2
4 789 ₴
3 352 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6584.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6584.10 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 70 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 6584.10 |
| Вживаність | OPEL MERIVA B вен (S10) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 352 ₴

