Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%6 днів
Фільтр паливний Wixfiltron WF8014
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 432531-01-Т2
244 ₴
183 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип - фільтр-патрон; Зовнішній діаметр - 70 мм; Висота - 51 мм
Тип - фільтр-патрон; Зовнішній діаметр - 70 мм; Висота - 51 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8014 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 19.5 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 19.5 мм |
| Мoдель | WF8014 |
| Країна виробництва | США |
| Тип | фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴

