Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 377852-01-Т2
5 587 ₴
4 190 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Retay XR є напівавтоматичним стартовим пістолетом середніх розмірів з полімерною рамкою. Пістолет виконаний в тактичному стилі. Під стволом присутня планка weaver/picatinny.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Retay |
| Калібр | 9 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Загальні | |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Y700290B |
| Вага | 719 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Ємність магазину | 14+1 |
| Мoдель | XR Black |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Стан | Нове |
| Стовбур | сталева втулка |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴

